Iedere week gaan de bevers op bezoek bij de bewoners van Hotsjietonia maar door de lockdown kunnen de bevers een tijdje niet naar scouting komen. De leiding wil natuurlijk niet dat de bevers zich gaan vervelen en daar hebben ze wat op bedacht!

De bevers gaan de bewoners van Hotsjietonia helpen vanaf een afstand. De bevers kunnen zelf de proefjes van Professor Plof uitproberen, puzzels maken van Keet Kleur, leren knopen met Stanley Stekker en nog veel meer. Zodra we weer op bezoek kunnen bij de bewoners van Hotsjietonia kunnen de bevers laten zien wat ze hebben gedaan.

Ben je nou ook benieuwd wat de bevers allemaal doen in het dorp Hotsjietonia samen met de bewoners? Neem dan snel een kijkje in de boekjes, onder Nieuws -/ Brieven -/ Bevers en oefen mee! Misschien zien we jou dan na de lockdown ook een keer op zaterdag tussen 09:30 tot 11:30. Stuur wel even een berichtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..